Aktualności

SZANOWNI CZYTELNICY!

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 4/2023 Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Lądku z dnia 19 grudnia 2023 roku w sprawie ustalenia dodatkowego dnia wolnego od pracy dla pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Lądku, w zamian za święto przypadające w sobotę 6 stycznia 2024 roku, dzień wolny od pracy dla pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Lądku będzie do wykorzystania w jednym z dni pracujących w terminie 02 – 31 stycznia 2024 roku.

Czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursu literacko – plastycznego

PLASTYCZNE WIZJE „JESIENNEJ CISZY” WEDŁUG WIERSZA KAZIMIERZA PRZERWY – TETMAJERA

Miło nam poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia autorom prac plastycznych, których motywem tym razem był pełen melancholii i adekwatny do trwającej właśnie aury wiersz Kazimierza Przerwy – Tetmajera „Jesienna cisza”.

Czytaj więcej

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI WISŁAWY SZYMBORSKIEJ

30 listopada 2023 roku w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Lądku w ramach obchodów roku laureatki Nagrody Nobla odbył się GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI WISŁAWY SZYMBORSKIEJ. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z klas VII – VIII z terenu naszej gminy.

Czytaj więcej

SZANOWNI CZYTELNICY!

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 2/2023 Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Lądku z dnia 09 listopada 2023 roku w sprawie ustalenia dodatkowego dnia wolnego od pracy dla pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Lądku, w zamian za święto przypadające w sobotę 11 listopada 2023 roku, w dniu 20 listopada (poniedziałek) biblioteki w Lądku i w Ciążeniu będą nieczynne.

Czytaj więcej
X
Skip to content